اجاره لباس جامه دان

سوالات متداول

جامه دان به شما اطمینان میدهد لباسها کاملا سالم و اتو کشیده بدست شما میرسند و چنانچه بعد از تحویل بدلیل بسته بندی لباس کمی چروک داشت شما میتوانید با راهنمایی مشاورین جامه دان آن را اتو کنید .
تمام لباسها بعد از اجاره کاملا بهداشتی و ضد عفونی میشوند . کیف و کفش ها نیز کاملا ضد عفونی شده و همه الودگی های انها رفع میشود.
بلا فاصله بعد از تحویل لباس پرو کنید چنانچه به هر دلیلی مورد پسند نبودیا سایز شما نبود با ما تماس بگیرید و لباس را همان لحظه برگردانید . جامه دان متعهد است هزینه اجاره شما را تمام و کمال به شما باز گرداند.
این یک امر غیر ممکن است ولی جامه دان برای آسودگی خاطر شما عزیزان این امکان را برای شما فراهم کرده که اگر در زمان دریافت لباس مشکل خاصی داشت (اعم از لکه پارگی … ) همان لحظه عکس آن را ارسال کنید و با تیم جامه دان در میان بگذارید . به این موارد حتما رسیدگی میشود . سپاس

پس از انتخاب محصول و پرداخت مبلغ اجاره و مبلغ ضمانت لباس و موارد انتخابی برای شما کاملا رایگان ارسال میشود و پس از بازگشت لباس

مبلغ ضمانت به صورت تمام و کمال به شما برگردانده میشود .

محصولات انتخابی به صورت رایگان از طریق پست یا تیپاکس برای شما ارسال میشوند .

تمامی اطلاعات محصولات به طور کاملا دقیق اعم از رنگ – سایز – قد – مبلغ اجاره و ضمانت در کنار محصولات درج شد است .

مسئولیت خشکشویی و بهداشتی شدن لباسها بر عهده جامه دان میباشد و هر لباس و کیف و کفش پس از بازگشت ضد عفونی و بهداشتی میشوند سپس تحویل مشتری بعدی میگردد .

جامه دان در زمینه اجاره لباس سابقه چند ساله دارد و نیز دارای نشان اعتماد ( اینماد ) از وزارت صمت میباشد .امتیاز ارسال ( رفت و برگشت ) رایگان را برای شما ایجاد کرده و نیز در مناطقی که امکان پس کرایه وجود داشته باشد میتوانید مبلغ اجاره و ضمانت را پس از دریافت لباس  پرداخت نمایید .

پیشنهادات و انتقادات

تجربه و احساستان راجع به اجاره لباس از جامه دان را برای ما بنویسید .